خدمات

شما در پیکسل لاو میتوانید تمامی ترفند های عکاسی را به صورت صفر تا صد به صورت رایگان بیاموزید

پشتیبانی

پس از خرید شما از وب سایت ما تعهد تیم پشتیبانی ما به شما آغاز خواهد شد و شما میتوانید

پرداخت هزینه

در پیکسل لاو میتوانید به دو روش درگاه پرداخت و کارت به کارت هزینه پکیج های آموزشی را پرداخت کنید

بودجه اقتصادی

تیم پیکسل لاو پکیج های آموزش عکاسی خود را به صورت کاملا اقتصادی برای شما عرضه کرده است تا بتوانید

مشاوره کارشناس

شما میتوانید در ابتدا با کارشناسان پیکسل لاو ارتباط برقرار کنید و برای خرید پکیج های آموزش عکاسی از آنها

اعداد و حروف اختصاری روی لنز دوربین‌های عکاسی به چه معنا هستند

بسیاری از کاربران هنگام خرید یک دوربین عکاسی با دیدن اعداد روی لنز دوربین‌های عکاسی گیج شده و قید خرید دوربین عکاسی حرفه‌ای را می‌زنند. به نظر می‌آید راه ساده‌تر استفاده از تلفن هوشمند برای عکاسی است. اما کیفیتی که

از وبلاگ ما

مطالب وبلاگ ما

عمومی
۰۷

مهر

۱۴۰۱

درگذشت نابهنگام آرش عاشوری نیا + تکمیلی

روزهای سخت و خبرهای بد پایان ندارد. دوست، رفیق و یار و همراه سایت عکاسی آرش عاشوری نیا ساعاتی پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت.
سایت عکاسی این ضایعه را به زهرا عزیز همسرش، پدر و مادر آرش، کاوه عزیز برادرش تسلیت و خود را در این سوگ شریک می‌داند.
مراسم وداع با آرش عاشوری نیا ساعت ۱۰ صبح جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ در قطعه هنرمندان برگزار می‌شود.
آرش عاشوری نیا در طول فعالیت حرفه‌ای خود طیف وسیعی از پروژه‌های عکاسی در شاخه‌های مختلف انجام داده است که شرح جامع و کاملی از آنها در دسترس نیست. سایت عکاسی در تلاش است تا رزومه جامعی از پروژه‌ها و فعالیت‌هایی وی را مستند کند. از پروژه های عکاسی تبلیغاتی تا پروژه عکاسی از مشاهیر و فعالیت‌های خبری و مطبوعاتی و … از دوستان، همکاران و مطلعین از این فعالیت ها درخواست داریم که هر اطلاعات هر چند اندک را از طریق کامنت همین پست یا ایمیل info@akkasee.com به دست ما برسانند.
خلاصه ای از آنچه تا به الان جمع آوری شده است.
آرش عاشوری نیا متولد بهمن ۱۳۵۹ در تهران، عکاسی را از ۱۶ سالگی نزد پدر آموخت. وی از اولین وبلاگ نویسان فعال در اوایل دهه ۸۰ بود که مطالب و عکس‌هایش را د..

عمومی
۰۲

مهر

۱۴۰۱

حقیقت من؛ گفتگو با گرگوری کرودسون

گرگوری کرودسون (Gregory Crewdson) (متولد ۱۹۶۲)، عکاسی تحسین‌شده با نگاه یک فیلمساز، برخی از ماندگارترین عکس‌ها را در تاریخ رسانه خلق کرده است. تصاویر بزرگ‌مقیاس او که به‌دقت کارگردانی و ساخته شده‌اند، روایت‌هایی خیره‌کننده از زندگی آمریکایی در شهرهای کوچک اند—مناظر سینمایی که در قاب یک تک‌عکس متبلور شده‌اند. آثار کرودسون، که اغلب به‌کمک افرادی که با سازندگان فیلم‌های سینمایی رقابت می‌کنند ساخته می‌شوند، به‌همان اندازه از رویا‌ها و فانتزی‌های او الهام می‌گیرد که از دنیای آلفرد هیچکاک، دیوید لینچ، ادوارد هاپر، ترنس مالیک و دیان آربس. در این مصاحبه در سال ۲۰۱۸، کرودسون فرآیند پیچیده‌ای که برای ساخت یک تک‌عکس انجام می‌شود را شرح می‌دهد.
‌ گریگوری کرودسون. زن در جوار سینک ظرفشویی، ۲۰۱۴، از کتاب کلیسای جامع کاج‌ها، ۲۰۱۶
‌ گرگوری کرودسون: روش من برای گرفتن عکس از دو فعالیت مجزا تشکیل می‌شود. یکی در لوکیشن و محل عکسبرداری است. بنابراین در صحنه، ما با محله‌ها یا شهرک‌ها یا طبیعت واقعی سروکار داریم. سپس، کار دیگر در استودیوی تلفیق تصاویر انجام می‌شود که اساساً از هیچ شروع می‌شود و کل دنیای تصویر..

عمومی
۲۷

شهریور

۱۴۰۱

فراخوان مسابقه عکاسی سیاه و سفید لنزکالچر ۲۰۲۲

Uchechukwu Ibemere. «تقدس». از فینالیست‌های مسابقه عکاسی سیاه و سفید لنزکالچر ۲۰۲۱


مجله لنزکالچر طی فراخوانی از عکاسان سرتاسر جهان برای شرکت در دوره جدید مسابقه عکاسی سیاه و سفید لنزکالچر دعوت به عمل می‌آورد.
عکاسان از هر نقطه‌ای از جهان و با هر سطحی از تجربه، با هر نگاه و هر شیوه‌ای از عکاسی سیاه و سفید مجاز به شرکت در مسابقه عکاسی سیاه و سفید لنزکالچر ۲۰۲۲ هستند.
همچون سایر مسابقات لنزکالچر، شرکت تک‌عکس در این رقابت رایگان است. برندگان، علاوه بر نمایش آثارشان در لندن طی رویداد فتو لندن ۲۰۲۳ برنده مجموع جوایز نقدی به‌ارزش ۱۰ هزار دلار خواهند شد.

امیرحسین نامی. «Forlorn». رتبه دوم بخش تک‌عکس مسابقه عکاسی سیاه و سفید لنزکالچر ۲۰۲۱
‌ شرایط شرکت در مسابقه حضور هر شرکت‌کننده با یک عکس رایگان است. هزینه‌ی فرستادن هر عکس اضافه ۱۰ دلار است. فرستادن ۵ تک‌عکس با هزینه‌ی ۳۵ دلار صورت می‌پذیرد (۱۰ دلار به‌ازای هر عکس اضافه). به‌ازای ۲۵ دلار بیشتر یک رویو (نقد و بررسی) کتبی از کارها برای شرکت‌کننده فرستاده خواهد شد. فرستادن یک مجموعه‌عکس حداکثر ۱۰ عکسی با هزینه‌ی ۴۵ دلار صورت می‌پذیرد. د..

عمومی
۲۴

شهریور

۱۴۰۱

انتشار کتاب «عکاسی و روانکاوی»

کتاب «عکاسی و روانکاوی» نوشته استفان برای با ترجمه صمد قربان‌زاده و دکتر زهرا پژوتن توسط انتشارات انجمن سینمای جوانان ایران و انتشارات کتاب آبان منتشر شد.
صمد قربان‌زاده یکی از مترجمان این کتاب در شرحی درباره آن نوشته است: ««عکاسی و روانکاوی» کتابی است که سعی دارد از یک سو از سیر درباره تکامل عکاسی و دغدغه‌های عکاسان صحبت کرده و از سوی دیگر به ما کمک می‌کند نحوه صحیح دیدن عکس را تجربه و یک رویا را به یک عکس قابل درک برای دیگران تبدیل کنیم.»
کتاب در فصل اول از آرزوی تمام صاحبان دوربین صحبت می‌کند، اینکه آن‌ها بتوانند با فشار دادن دکمه شاتر همه آنچه را که در ذهنشان دارند، ثبت کنند. در فصل دوم و سوم با تاریخچه اولیه عکاسی آشنا می‌شویم که چرا و چطور اولین عکس ثبت شد، در فصل‌های بعدی با ایده‌های روانشناختی مبتنی بر مفاهیم عکاسی که ۲ هزار سال قبل از اختراع عکاسی وجود داشت، رو به رو هستیم و درک می‌کنیم که روانکاوان چطور رویاها را می‌فهمیدند و ما چطور می‌توانیم از روش آن‌ها برای معنی دادن به عکس‌ها استفاده کنیم.
کتاب در ادامه به روش‌هایی که افراد از تئوری‌های روانکاوی و تکنیک‌های عکاسی برای..

عمومی
۲۲

شهریور

۱۴۰۱

فراخوان جایزه بین‌المللی عکاسی مستند لوئیس والتوئنیا ۲۰۲۲

Jedrzej Nowicki. از مجموعه The Scars (ناآرامی‌های ضدحکومتی در بلاروس)


سازمان پزشکان جهان اسپانیا طی فراخوانی از عکاسان سرتاسر جهان برای شرکت در ۲۶مین دوره جایزه بین‌المللی عکاسی مستند لوئیس والتوئنیا ۲۰۲۲ دعوت به عمل می‌آورد.
در معرفی این رقابت که به نام عکاس و ممدکار بین‌المللی لوئیس والتوئنیا نام‌گذاری شده، آمده است: «هدف این جایزه بازشناسی و اشاعه‌ی بهترین تصاویری است که به‌شکلی استثنایی نشان‌گر نابرابری‌های اجتماعی و بی‌عدالتی‌ها، و/یا ضایع شدن حقوق بشر هستند یا موقعیت‌هایی که آنها را پرورش می‌دهند یا در مقابل آنها می‌ایستند.»
شرکت در این رقابت رایگان است. برگزیده این رقابت علاوه بر نمایش آثارش در اسپانیا، برنده ۶۰۰۰ یورو و تجهیزات عکاسی ارزشمند خواهد شد.

Jedrzej Nowicki. از مجموعه The Scars (ناآرامی‌های ضدحکومتی در بلاروس)
‌ شرایط شرکت در رقابت شرکت در این رقابت برای عکاسان بالای ۱۸ سال، حرفه‌ای یا آماتور، از سرتاسر جهان رایگان است. عکس‌های ارسالی بایستی ناقل داستانی مرتبط با موضوعات زیر باشند:

– سلامتی
– فجایع طبیعی
– فعالیت‌های انسان‌دوستانه
– همکاری بین‌المللی
– محرو..