خدمات

شما در پیکسل لاو میتوانید تمامی ترفند های عکاسی را به صورت صفر تا صد به صورت رایگان بیاموزید

پشتیبانی

پس از خرید شما از وب سایت ما تعهد تیم پشتیبانی ما به شما آغاز خواهد شد و شما میتوانید

پرداخت هزینه

در پیکسل لاو میتوانید به دو روش درگاه پرداخت و کارت به کارت هزینه پکیج های آموزشی را پرداخت کنید

بودجه اقتصادی

تیم پیکسل لاو پکیج های آموزش عکاسی خود را به صورت کاملا اقتصادی برای شما عرضه کرده است تا بتوانید

مشاوره کارشناس

شما میتوانید در ابتدا با کارشناسان پیکسل لاو ارتباط برقرار کنید و برای خرید پکیج های آموزش عکاسی از آنها

اعداد و حروف اختصاری روی لنز دوربین‌های عکاسی به چه معنا هستند

بسیاری از کاربران هنگام خرید یک دوربین عکاسی با دیدن اعداد روی لنز دوربین‌های عکاسی گیج شده و قید خرید دوربین عکاسی حرفه‌ای را می‌زنند. به نظر می‌آید راه ساده‌تر استفاده از تلفن هوشمند برای عکاسی است. اما کیفیتی که

از وبلاگ ما

مطالب وبلاگ ما

عمومی
۱۷

آذر

۱۴۰۰

فراخوان جایزه بین‌المللی حیات وحش لاک‌پشت طلایی ۲۰۲۲

Sergey Shanin. «تخم‌ریزی سلمن»، برنده بخش «جهان زیر آب» مسابقه عکاسی لاک‌پشت طلایی ۲۰۱۸


صندوق خیریه MY EQUATOR در روسیه از عکاسان و هنرمندان سرتاسر جهان برای شرکت در جدیدترین دوره جشنواره لاک پشت طلایی (Golden Turtle) دعوت به‌عمل می‌آورد.
جشنواره لاک‌پشت طلایی یکی از بزرگترین پروژه‌های بوم‌شناختی-آموزشی بین‌المللی است که با هدف پاسداشت زیبایی حیات وحش عکاسان، طراحان و هنرمندان را گرد هم می‌آورد.
این رقابت در سه بخش «عکس»، «پوستر» و «هنر» برگزار می‌شود. دسته عکس به ۱۳ بخش مختلف تقسیم شده که برگزیده هر یک از این بخش‌ها ۱۰۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت خواهد کرد و علاوه بر این، برنده کل رقابت ۲۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد.

Arnfinn Johansen. «شکار»، مقام سوم بخش «رفتار حیوانات» مسابقه عکاسی لاک‌پشت طلایی ۲۰۱۸
‌ شرایط شرکت در بخش عکس شرکت در این رقابت برای عکاسان و هنرمندان از سرتاسر جهان رایگان است. شرکت‌کنندگان می‌توانند عکس‌های خود را در ۱۳ بخش زیر ارسال کنند:

– حیوانات در محیط زندگی‌شان
– پرتره حیوانات
– رفتار حیوانات
– جهان میکروسکوپی
– جهان زیر آب
– هنر و تصویر طبیعت
– چشم‌انداز
–..

عمومی
۱۵

آذر

۱۴۰۰

قدرت عکاسی: ژاک آنری لارتیگ، لحظات صمیمی

ژاک آنری لارتیگ. Ju Jitsu، حوالی ۱۹۱۳


«قدرت عکاسی» عنوان نمایشگاه عکس آنلاینی است که گالری‌دار شناخته‌شده حوزه عکاسی پیتر فترمن در آن عکس‌هایی از عکاسان مشهور و گاه گمنام در تاریخ عکاسی را گرد هم آورده و شرحی کوتاه بر هر یک از آنها نگاشته است.
‌ قاعده طلایی «سریع کار کردن» است. چرا که برای کادربندی، ترکیب‌بندی و فوکس وقت این را ندارید که از خودتان بپرسید چه کار باید بکنم. فقط مجبورید به غریزه و شهودتان و وضوح عکس‌تان تکیه کنید.
ژاک آنری لارتیگ

ژاک آنری لارتیگ با ثبت لحظات شگفت‌انگیز پرشماری که طی یک دوران کاری طولانی گرفته یقیناً واکنش‌های سریعی داشته. مهارت در بازی تنیس مسلماً در واکنش به لحظات گذرا کمک‌حال او بوده. او همچنین از طرف عکاسان همکارش بسیار مورد ستایش قرار گرفته است. ریچارد اودان از کار او حمایت کرد و مؤلف اولین کتاب لارتیگ با عنوان «خاطرات یک قرن» بود.
در شب گشایش نمایش مهم لارتیگ در موزه هنر مدرن به سال ۱۹۶۳، یکی از خبره‌ترین و محترم‌ترین عکاسان نسل او و کسی که به‌راحتی از کسی تعریف نمی‌کند، اودان، این متن را برای او نوشت، جملاتی که هر عکاسی با دیدنش قند د..

عمومی
۱۴

آذر

۱۴۰۰

کارگاه آنلاین عکاسی هنری معاصر با حضور امید امیدواری

عکس: امید امیدواری


‌کارگاه آنلاین جدید با عنوان «عکاسی هنری معاصر» با حضور امید امیدواری از روز ۱۷ آذر ۱۴۰۰ در مدرسه آنلاین عکاسی برگزار می‌شود.
در معرفی این دوره آمده است:
تکلیف نهایی این دوره‌ی آموزشی که بهتر است آن را «تمرین» بنامیم، تولید یک کار عکاسی است که از نظر رویکرد و گونه، در ردیفِ کردارها و نگرش‌هایی قرار می‌گیرد که از دهه‌ی ۱۹۶۰ به این سو، پیرامون عکاسی پدیدار گشته‌اند.
این تمرین و مشق می‌تواند اشکال متنوعی داشته باشد مانند: مجموعه عکس، کتاب‌عکس، هنرِ عکس‌بنیان و غیره. تمرین‌ها می‌توانند هم شامل عکس گرفتن/ساختن از واقعیت باشند و هم بکار گرفتنِ «عکس» به عنوان کارمایه‌ی یک کار هنری.
در اولی «واقعیت» ماده اصلی کار عکاس است و در دومی خود «عکس». به بیانی جزئی‌تر، هنرجویان می‌توانند با اهداف و به روش‌های مختلفی عمل کنند مانند: انتقال موضوعی مشخص از دیدگاهی شخصی یا به عبارتی تفسیر واقعیت؛ تمرکز بر مسائل صوری و فرمال سایر رسانه‌های تصویری و ایجاد دیالوگ تصویری با آنها یا واکنش به کار هنرمندان دیگر؛ بیان دیدگاه‌های اجتماعی در چارچوب هنر، پیرامون مسائل روز؛ کاوش در زندگی شخ..

عمومی
۱۳

آذر

۱۴۰۰

قدرت عکاسی: نت فین، خداحافظی با قهرمان

نَت فِین. «بِیب کنار می‌کشد»، ۱۳ ژوئن ۱۹۴۸


«قدرت عکاسی» عنوان نمایشگاه عکس آنلاینی است که گالری‌دار شناخته‌شده حوزه عکاسی پیتر فترمن در آن عکس‌هایی از عکاسان مشهور و گاه گمنام در تاریخ عکاسی را گرد هم آورده و شرحی کوتاه بر هر یک از آنها نگاشته است.
‌ من صرفاً یک عکاس علاقه‌مند به انسان‌ها هستم.
نت فین

از آنجایی که متولد لندن بودم کمی درباره‌ی فوتبال و کریکت اطلاع داشتم اما چیز زیادی درباره‌ی بیسبال نمی‌دانستم. اما وقتی به آمریکا آمدم طولی نکشید که به اهمیت بیسبال پی بردم. بیسبال صرفاً یک رشته ورزشی نیست بلکه بخشی از خصلت و اسطوره‌شناسی آمریکاست. به‌ویژه بعد از مجموعه‌ی مستند «بیسبال» کِن برْنْز در شبکه‌ی PBS و کاربرد درخشان عکاسی در آن، علاقه‌ام به آن دوچندان شد. الآن جایگاه نمادین «بِیْب» و اهمیت این عکس را می‌دانم—اولین عکس ورزشی که موفق شده جایزه پولیتزر را از آن خود کند.
سیزدهم ژوئن سال ۱۹۴۸ روز مهمی در تاریخ بیسبال بود. ۲۵مین سالگرد استادیوم یانکی و روزی که بِیب راث و شماره ۳ معروفش بازنشسته می‌شدند. همچنین روزی خاص برای نَت فِین. او عکاس مورد احترامی در روزنامه‌ی ن..