هواپیمای بیچ کرافت کینگ ایر ۲۰۰ یکی از مقرون به صرفه ترین هواپیماهای موجود در بازار است. این توربوپراپ دو موتوره برای  بلیط هواپیما   پروازهای کوتاه مدت برای گروه‌های تا ۸ مسافر – بسته به پیکربندی صندلی – ایده‌آل است – و آن را به یک انتخاب محبوب برای پروازهای داخلی بریتانیا و بسیاری از مقاصد اروپایی تبدیل می‌کند.

با قابلیت کار در باندهای کوتاه تر، کینگ ایر ۲۰۰ می تواند به فرودگاه های کوچکتر که ممکن است برای هواپیماهای جت در دسترس نباشد پرواز کرده و از آن خارج شود و به شما امکان می دهد به مقصد خود نزدیکتر شوید. بسیاری از مدل‌های کینگ ایر اخیراً توسط اپراتورها بازسازی شده‌اند و کابین هواپیما را ارتقا داده‌اند تا اطمینان حاصل شود که مدرن و شیک هستند و راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می‌کنند.

با یک کابین تحت فشار، کینگ ایر ۲۰۰ می تواند تا ارتفاع ۲۸۰۰۰ فوتی حرکت کند، اما کندتر از هواپیمای جت پرواز می کند، بنابراین می توان زمان پرواز کمی طولانی تری را انتظار داشت. ما کینگ ایر ۲۰۰ را برای مسیرهایی با ۰۲ ساعت و ۳۰ دقیقه توصیه می‌کنیم و مقاصدی مانند ژنو، پاریس، نیس، آمستردام یا دوبلین را مستقیماً از بریتانیا در دسترس قرار می‌دهیم.

لیلیوم هنوز یک پرواز سرنشین دار از هواپیمای خود انجام نداده است، اما امیدوار است تا سال ۲۰۲۳ گواهینامه ای برای آن به دست آورد. بلیط هواپیما مشهد تهران  این شرکت گفته است که به دنبال پرواز اولین مشتریان پولی خود در سال ۲۰۲۴ است و این شبکه در سال ۲۰۲۵ به طور کامل عملیاتی می شود
اصرار مدیران تاکسی های هوایی به زودی پرواز خواهند کرد

لیندسی مک‌فارن، کارشناس نظارتی از شرکت مشاوره هواپیمایی مک‌فارن، می‌گوید: «تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است. فناوری باتری در چند سال گذشته به قدری بهبود یافته است که از یک رویا به یک اتفاق تبدیل شده است.

پل مک‌دافی از واحد نوآوری بوئینگ HorizonX می‌گوید: «برای من کاملاً واضح است که این فن‌آوری اینجا باقی مانده است. “این از بین نمی رود.”

نویسنده پست: behzad

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *