خدمات سئو سایت یاسئومی

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادل مانند SEO بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی به یک معنا است. در این متن به موضوع مهم و پر کاربرد سئو می پردازیم. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به دلیل عملکرد بهتر سایت است. بر اساس استاندارد موتورهای جستجو جذب بازدیدکنندگان بیشتر ازاین طریق انجام می شود. فاکتور های زیادی در سئو سایت تاثیر گذار است که از کلمات به کار رفته در متن، محتوا تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر، گاهی اوقات اطمینان خاطر از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

سئو سایت یاسئومی در این متن قصد دارد مهم ترین سوالاتی که کاربران می پرسند را به طور دقیق تعریف نماید تا شناخت کاملی از سئو و کارایی آن داشته باشید.

سئو سایت یاسئومی چیست؟

سئو یکی از زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ است که اگر در فضای آنلاین فعالیت داشته باشید یا به موضوعات مرتبط با آن علاقه مند باشید باید برای یادگیری وقت بگذارید.

سئو راهکاری برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب جایگاه بهتر در نتایج جستجوی گوگل است که با رعایت نکات و تکنیک هایی که در بخش فنی سایت، تولید محتوا و عملیاتی که خارج از سایت روی آن انجام می شود به افزایش آمار بازدید سایت و در نتیجه فروش سایت کمک می کند.

تمام موتورهای جستجوگر محبوب مانند گوگل، یاهو، بینگ در مرحله اول، نتایج خود به صورت رایگان نمایش می دهند. هر چند نتایج پولی هم دارند که با دریافت هزینه از صاحبان سایت ها، سایت آنها را در صدر نتایج نشان می دهند اما منظور ما از سئو صرف هزینه و تبلیغات کردن نیست. منظور ما اینجا دریافت بهترین رتبه برای سایت از طریق نتایج رایگان گوگل است، یعنی افزایش فروش ما بدون صرف هزینه.

نمایش در گوگل کاملا رایگان است و اگر همین الان کلمه دانلود را در گوگل سرچ کنید هزاران نتایج برای شما نشان داده می شود. سوالی که مطرح می شود این است کاربری که سرچ کرده است روی کدام سایت ها کلیک می کند؟ طبیعتا روی چند لینک اول کلیک و باز می کند، پس موضوع این است که سایت شما در صفحه اول جزو چند لینک اول نشان داده شود.

هدف سئو سایت یاسئومی چیست؟

هدف سئو سایت یاسئومی کمک به وب سایت ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی برای کاربر و برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو قابل اعتماد را پیدا می کند چرا که الگوریتم بیشترین صفحات مرتبط را نشان می دهد. بعد از اینکه سئو برای بهبود رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی طبیعی کار خود را شروع کرد این فرآیند نیازمند دانش و زمان برای پیاده سازی روش های خود شد. زمان، بزرگترین سرمایه گذاری اولیه برای بهینه شدن سایت یا یک صفحه است.

سئو هفته ها یا ماه ها طول می کشد تا به نتیجه برسد. اگرچه ممکن است نتایج بهینه سازی جستجو به سرعت دیده نشود ولی در طولانی مدت مزایای سئو باعث افزایش رتبه بندی سایت و افزایش بازدیدکنندگان است. برای وب سایت ها خیلی مهم است که در صفحه اول نتایج جستجو گوگل به خصوص جزو سه نتیجه طبیعی اول که ۵۸٫۴ درصد کلیک ها را شامل می شود قرار بگیرند.

عملیات سئو سایت یاسئومی به چه معنا است؟

سئو فقط با هدف ایجاد اطمینان برای موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرد، اما در واقع موتورهای جستجو دنبال رتبه دادن به وب سایت هایی هستند که برای کاربران مفید باشند و در نهایت برای انسان ها بهینه سازی شده باشند. اگر کاربری در سایت شما احساس بهتری داشته باشد و زمان بیشتری را بگذارند یک امتیاز مثبت برای شما در نظر گرفته می شود.

موتورهای جستجو به دنبال ارائه نتایجی در صفحات جستجو هستند که علاوه بر داشتن بهترین کیفیت، مرتبط ترین محتوا به چیزی باشد که شخص جستجو کننده به دنبال آن است. موتورهای جستجو وب سایت های مختلف را کاوش و بررسی می کند تا بهتر متوجه موضوع و کم و کیف محتوای آنها شوند. به طور کلی عملیات سئو فرآیند بهینه سازی محتوای آنلاین شما است به طوری که موتور جستجو مایل به نمایش آن محتوا به عنوان بهترین نتیجه برای جستجوی کلمات کلیدی هدف شما باشد.

خدمات سئو سایت یاسئومی چه مواردی است؟

سئو سایت یاسئومی با انجام رعایت نکات میتوانند سایت شما را جزو چند لینک اول در گوگل قرار دهد تا کسب و کاری موفق و با درآمد بالا داشته باشید.

 • مشاوره سئو
 • کیبورد ریسرچ
 • استراتژی سئو
 • طراحی سایت
 • سئوفنی
 • سایر محتواها
 • سئو داخلی
 • افزایش سرعت
 • بکلینک
 • افزایش کلیک
 • افزایش فروش
 • پشتیبانی

موارد گفته شده در سئو سایت یاسئومی برای سایت شما انجام می شود تا در صفحه اول، چند لینک بالا صفحه گوگل قرار بگیرید.

۳ گام اصلی برای انجام عملیات سئو کدام است؟

با هر روشی که بخواهید سئو را پیش ببرید، سفید، خاکستری یا سیاه تفاوتی ندارد به هر حال این عملیات در ۳ گام انجام می شود، ابتدا نیاز مشکلات فنی سایت رفع می شود، سپس مشکلات داخلی و در نهایت بهبود خارجی یا عملیات خارج از سایت آغاز می شود. این ۳گام می توانند به صورت موازی پیش بروند که نیاز به تخصص بیشتری برای انجام این موضوع است.

 1. گام اول سئو تکنیکال
 2. گام دوم سئو داخلی
 3. گام سوم سئو خارجی

نکته آخر در سئو سایت یاسئومی

عبارت ها و کلماتی که کاربران برای جستجوی یک وب سایت و محتوای دلخواه خود از آنها استفاده می کنند را Keyword یا کلمه کلیدی می نامند. یکی از اصطلاحات کاربردی متخصصین سئو انتخاب کلمات کلیدی مناسب با میزان جستجوی کاربران و محتوای موجود در سایت است. انتخاب کلمه کلیدی مرتبط با محتوای سایت و جستجوی کاربران می تواند در بهینه سازی جایگاه سایت و سئوی آن تاثیرگذار باشد و باعث پیشی گرفتن از رقبا شود.

نکته پایانی که می توان گفت این است که حتما با متخصصین سئو سایت یاسئومی که تجربه های موفقی داشته اند و افرادی با تجربه هستند در ارتباط باشید. زیرا هرگونه اشتباه در این زمینه ممکن است به جای هدایت سایت به صفحه اول موتورهای جستجو منجر به افت آن و در نتیجه اثرات منفی شود. پس حتما در این مسیر با تیمی حرفه ای و کاردرست مانند سئو سایت یاسئومی مشورت کنید.

نویسنده پست: پست مهمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *