مراسم چهلمین روز درگذشت آرش عاشوری‌نیا روز جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار می‌شود.

آرش عاشوری نیا متولد بهمن ۱۳۵۹ در تهران، عکاسی را از نوجوانی نزد پدر آموخت. وی از اولین وبلاگ نویسان فعال در اوایل دهه ۸۰ بود که مطالب و عکس‌هایش را در وبلاگ کسوف منتشر می‌کرد.

آرش عاشوری نیا مدتی کوتاهی پس از شروع به فعالیت سایت عکاسی به تیم مدیران این سایت پیوست و علاوه بر همکاری پیوسته در اداره فروم سایت عکاسی به عنوان عکاس در مراسم‌ها، گردهمایی و مصاحبه‌های سایت عکاسی در طول دهه ۸۰ و نیمه اول دهه ۹۰ حضور فعال داشت. لازم به ذکر هست که همه فعالیت‌ها و همکاری آرش عاشوری نیا با سایت عکاسی به صورت افتخاری انجام شد و هرگز بابت این همکاری حقوق یا دستمزدی دریافت نکرد.

وی در سفری که بهمن ۱۳۹۱ به کیش داشت تصمیم به اقامت در این جزیره گرفت و نزدیک به یک سال در کیش زندگی کرد و علاوه بر پروژه‌های شخصی در ادامه همکاری با سایت عکاسی چند پروژه به سرانجام رساند.

وی از اوایل دهه ۹۰ همکاری با احسان رسول اف به عنوان عکاس گروه موسیقی پالت آغاز کرد. و این همکاری به مرور بیشتر شد و مسئولیت عکاسی از کنسرت‌های گروه بمرانی، داماهی و پالت به وی سپرده شد تا سال ۹۶ به طور تمام وقت به عنوان عکاس به این مجموعه پیوست و در همکاری با گالری محسن و مرکز نبشی از آثار هنری و پروژه‌های این دو مرکز می‌پرداخت و تا لحظه درگذشت این همکاری ادامه داشت.

نوشته مراسم چهلمین روز درگذشت آرش عاشوری‌نیا اولین بار در سایت عکاسی. پدیدار شد.

نویسنده پست: pixlove

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *